Оставете го вашиот email и телефонски број, или јавете се на: 070 333 716 за подетални информации

Путер од кикирики и чоколадно млеко од овес

Состојки:
  1. Овес
  2. 2 лажици кикирики

Додадете ги состојките во Milky Plant машината, обрнете внимание да не ја надминете линијата за максимум.

Наполнете го бокалот за вода.

Стиснете START и почекајте неколку минути да се направи млекото.

Во друга чаша ставете 1 лажица ситно исецкано црно чоколадо, едно еспресо и 1 лажица јаворов сируп. Измешајте убаво

Додадете го млекото што го направивте со Milky Plant машината и додадете неколку коцки мраз.

Уживајте!