Оставете го вашиот email и телефонски број, или јавете се на: 070 333 716 за подетални информации

Веганско киноа смути

Состојки:
  1. 1 рака исечкани манго парчиња
  2. 1 рака спанаќ
  3. 1/4 чаша млеко од киноа
  4. 1 Банана
  5. 1 или 2 капки екстракт од ванила

Ставете ги сите состојки во блендер и блендирајте!

Уживајте во пијалокот!